Restaurant Radix (7.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Width
fi: Leveys

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Branding
fi: Brändäys
