Restaurant Radix (7.x-1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Footer
hu: Lábléc

en: Width
hu: Szélesség

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Branding
hu: Márkázás

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
hu: A Drupal márkanév Dries Buytaert bejegyzett védjegye.
