Restaurant Radix (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Layout
oc: Afichatge

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Width
oc: Largor

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan
