Restaurant Radix (7.x-1.0-rc3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Footer
pt: Rodapé

en: Width
pt: Largura

en: Theme Settings
pt: Configurações de Tema

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Background image
pt: Imagem de fundo

en: Branding
pt: Marca
