Restaurant Radix (7.x-1.0-rc3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Layout
ro: Prezentare

en: Footer
ro: Subsol

en: Width
ro: Lățime

en: Sidebar
ro: Bară laterală
