Restaurant Radix (7.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Width
ta: அகலம்

en: Sidebar
ta: பக்கப்பட்டி

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை
