Restaurant Radix (7.x-1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Width
tr: Genişlik

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
tr: Drupal, Dries Buytaert adına tescilli bir markadır.
