Restaurant Radix (7.x-1.0-rc3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Layout
az: Şablon

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Width
az: Eni

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Copyright
az: Müəllif hüququ
