Restaurant Radix (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Layout
et: Paigutus

en: Footer
et: Jalus

en: Width
et: Laius

en: Branding
et: Kaubamärk
