Restaurant Radix (7.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Layout
fa: آرایش

en: Footer
fa: پاورقی

en: Width
fa: عرض

en: Branding
fa: علامت گذاری
