Restaurant Radix (7.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Layout
ru: Макет

en: Footer
ru: Подвал

en: Width
ru: Ширина

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Full width
ru: На всю длину

en: Background image
ru: Фоновое изображение

en: Footer text
ru: Текст подвала (страницы)

en: Branding
ru: Наименование

en: Boxed
ru: Блочно
