Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op

en: Location
af: Ligging
