Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: Update
ar: تحديث

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Location
ar: الموضع

en: Calendar
ar: التقويم

en: here
ar: هنا
