Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Location
bs: Lokacija

en: Calendar
bs: Kalendar
