Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Email
cs: E-mail

en: Location
cs: Místo

en: Phone
cs: Telefon

en: Calendar
cs: Kalendář

en: here
cs: zde
