Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Status
es: Estado

en: Date
es: Fecha

en: Message
es: Mensaje

en: Name
es: Nombre

en: Update
es: Actualizar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Location
es: Ubicación

en: Phone
es: Teléfono

en: Calendar
es: Calendario

en: here
es: aquí

en: Reservation
es: Reserva
