Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Email
eu: Eposta

en: Location
eu: Kokalekua

en: Calendar
eu: Egutegia

en: here
eu: hemen
