Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Update
fi: Päivitys

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Location
fi: Sijainti

en: Phone
fi: Puhelin

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: here
fi: täällä

en: Reservation
fi: Varaus

en: Add reservation
fi: Tee varaus
