Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Update
hu: Frissítés

en: Email
hu: E-mail

en: Location
hu: Helyszín

en: Phone
hu: Telefon

en: Calendar
hu: Naptár

en: here
hu: ide
