Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Update
is: Uppfæra

en: Email
is: Netfang

en: Location
is: Staðsetning

en: Phone
is: Sími

en: Calendar
is: Dagatal
