Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Status
it: Stato

en: Date
it: Data

en: Message
it: Messaggio

en: Name
it: Nome

en: Update
it: Aggiorna

en: Email
it: E-mail

en: Location
it: Posizione

en: Phone
it: Telefono

en: Calendar
it: Calendario

en: here
it: qui

en: Reservation
it: Prenotazione

en: Add reservation
it: Aggiungi prenotazione
