Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
