Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: Update
kk: Жанарту

en: Location
kk: Орналасуы
