Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Email
lt: El. paštas

en: Location
lt: Vieta

en: Phone
lt: Telefonas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: here
lt: čia
