Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
