Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Location
mn: Байрлал
