Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Update
mr: अपडेट

en: Email
mr: ईमेल

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: here
mr: येथे
