Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Update
sr: Ажурирање

en: Email
sr: Е-мејл адреса
