Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: Update
tr: Güncelle

en: Email
tr: E-posta

en: Location
tr: Konum

en: Phone
tr: Telefon

en: Calendar
tr: Takvim

en: here
tr: buraya
