Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Location
ug: ئورنى

en: Calendar
ug: كالىندار

en: here
ug: بۇ يەر
