Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Update
ast: Anovar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Location
ast: Llugar
