Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Update
bg: Промени

en: Email
bg: Е-поща

en: Location
bg: Местоположение

en: Phone
bg: Телефон

en: Calendar
bg: Календар

en: here
bg: Тук
