Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: here
bo: འདིར།
