Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Update
ca: Actualitza

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Location
ca: Localització

en: Phone
ca: Telèfon

en: Calendar
ca: Calendari

en: here
ca: aquí
