Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
