Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: here
el: εδώ
