Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Update
et: Uuenda

en: Email
et: E-kiri

en: Location
et: Asukoht

en: Phone
et: Telefon

en: Calendar
et: Kalender

en: here
et: siin
