Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Update
gl: Actualizar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Location
gl: Localización

en: Phone
gl: Teléfono

en: Calendar
gl: Calendario

en: here
gl: aquí
