Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Location
gu: સ્થાન
