Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Date
hi: तारीख

en: Message
hi: संदेश

en: Name
hi: नाम

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Email
hi: ईमेल

en: Location
hi: स्थान

en: Phone
hi: फ़ोन
