Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Update
hr: Osvježi

en: Email
hr: E-pošta

en: Location
hr: Lokacija

en: Phone
hr: Telefon

en: Calendar
hr: Kalendar

en: here
hr: ovdje
