Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Date
ja: 日付

en: Message
ja: メッセージ

en: Name
ja: 名前

en: Update
ja: 更新

en: Email
ja: メール

en: Location
ja: 場所

en: Phone
ja: 電話番号

en: Calendar
ja: カレンダー

en: here
ja: こちら

en: Reservation
ja: 予約
