Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Location
km: ទីតាំង
