Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Calendar
kn: ದಿನಸೂಚಿ
