Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Location
ku: شوێن
