Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: here
lv: šeit
