Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Location
oc: Emplaçament

en: here
oc: aicí
