Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Date
os: Датæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Update
os: Сног кæн
