Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: Name
ru: Название

en: Update
ru: Обновить

en: Location
ru: Место

en: Phone
ru: Телефон

en: Calendar
ru: Календарь

en: here
ru: здесь

en: Reservation
ru: Бронь

en: Add reservation
ru: Забронировать

en: Reservations
ru: Брони
