Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Email
sk: E-mail

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Phone
sk: Telefón

en: Calendar
sk: Kalendár

en: here
sk: tu
